The Parla-Ment
Καλως Ηρθατε στο Parla-Ment!!!
Αν είστε επισκέπτης παρακαλούμε να κάνετε register σαν μέλος, και άμα είστε μέλος, κάντε log in από τη φόρμα δίπλα στο μήνυμα αυτό.
Καλή περιήγηση στο φόρουμ μας =)

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

The Parla-Ment
Καλως Ηρθατε στο Parla-Ment!!!
Αν είστε επισκέπτης παρακαλούμε να κάνετε register σαν μέλος, και άμα είστε μέλος, κάντε log in από τη φόρμα δίπλα στο μήνυμα αυτό.
Καλή περιήγηση στο φόρουμ μας =)
The Parla-Ment
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

+2
m3ik0
*Serendipity*
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από *Serendipity* Σαβ Νοε 28, 2009 3:44 pm

Ποιο thriller σας έκανε να ξεροκαταπίνετε,να σας λούζει κρύος ιδρώτας,να κρύβεστε πίσω από μαξιλάρια και να το σκέφτεστε συνέχεια??
Προσωπικά το έπαθα με το SAW I(τα ψυχολογικά thrilller είναι τα χειρότερα) και μου έμεινε πολύ και η Κάθοδος..Δεν ήταν πολύ τρομακτικό αυτό αλλά ένιωσα ψιλοκλειστοφοβικά με τα σπήλαια και τα σκοτάδια....
*Serendipity*
*Serendipity*
Μέλος

Ηλικία : 30
Τόπος : Φάρσαλα(Λάρισα)

https://www.youtube.com/user/mikrouliko93

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από m3ik0 Σαβ Νοε 28, 2009 3:58 pm

το SAW δεν έχει καμία σχέση με ψυχολογικό...είναι σπλατ θρίλερ....όπως και η κάθοδος

εμμμ στο Stay Alive και στο Footprints ήταν τα μόνα από τα 1,000,000 θρίλερ που έχω δει και φοβήθηκα λίγο..

Θρίλερ που με πείραξε στην ψυχολογία ήταν το "The others"(ψυχολογικό)

Και θρίλερ που με κάναν να θέλω να κάνω εμετό(κάτι πολύ ασυνήθιστο) ήταν τα "Hostel" 1 & 2
m3ik0
m3ik0
Συντονιστής

Ηλικία : 30
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από *Serendipity* Σαβ Νοε 28, 2009 4:03 pm

m3ik0 έγραψε:το SAW δεν έχει καμία σχέση με ψυχολογικό...είναι σπλατ θρίλερ....όπως και η κάθοδος

εμμμ στο Stay Alive και στο Footprints ήταν τα μόνα από τα 1,000,000 θρίλερ που έχω δει και φοβήθηκα λίγο..

Θρίλερ που με πείραξε στην ψυχολογία ήταν το "The others"(ψυχολογικό)

Και θρίλερ που με κάναν να θέλω να κάνω εμετό(κάτι πολύ ασυνήθιστο) ήταν τα "Hostel" 1 & 2

1.Δίκιο έχεις...

2.Μια μέρα το έβλεπε ο αδερφός μου στο πισι και με φώναξε να του μετακινήσω εγώ την ταινία γιατί βαριόταν να σηκωθεί..Σαν την τρελή έφυγα από το δωμάτιο....Να πετύχαινα καμιά σκηνή περίεργη να πάθω τίποτα????? Exclamation
*Serendipity*
*Serendipity*
Μέλος

Ηλικία : 30
Τόπος : Φάρσαλα(Λάρισα)

https://www.youtube.com/user/mikrouliko93

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από Λένα Σαβ Νοε 28, 2009 10:12 pm

Εχω δει παρα πολλα θριλερ στην ζωη μου ο,ως δυστηχως κανενα δνε με κανει νιωθω μια αντριχιλα ή κατι οταν το σκεφτομαι.
Αυτο που ειπες Serendipity για την καθοδο, συμφωνω.
Α επισης οταν ημουν 6 ειχα τρομαξει πολυ θυμαμαι με Σκουμπι Ντου.
Razz
Λένα
Λένα
Ιδρυτής

Τόπος : Αθήνα νομίζω πως μου είπαν.:/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από Silent_Killer Σαβ Νοε 28, 2009 11:01 pm

Εγώ δεν βλέπω...αλλά δεν θέλω να δω ποτέ το "Gothesque" ή όπως αλλιώς λέγεται

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από nioniosmeg Σαβ Νοε 28, 2009 11:29 pm

Grothesque.
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών? Empty Απ: Ποιά είναι η πιο τρομακτική ταινία όλων των εποχών?

Δημοσίευση από rania Σαβ Δεκ 19, 2009 3:45 pm

Ειχα παθει σοκ για 10 λεπτα αφου ειδα τη Σιωπη των αμνων. Χοπκινς θεος.

rania
Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης